Vernostný program

Staňte sa členom nášho vernostného zľavového programu GREYFISH jednoduchou registráciou na našom e-shope. S registráciou získavate množstvo výhod, ktoré vám prinesú skutočne výhodné nákupy na celý sortiment ponúkaných rybárskych potrieb. Zľavy 5 % až 12 % podľa výšky objednávok, ďalšie navýšenie týchto zliav prostredníctvom zľavových poukazov a praktické darčeky k objednávkam v rámci časovo obmedzených akcií.

O všetkých týchto výhodách a akciách vás vždy informujeme prostredníctvom emailov.

Zľavy k vernostnému programu:

1. Nový zákazník

-5% Začnite svoju cestu s nami a vychutnajte si okamžité výhody. Ako nový zákazník získavate 5 % zľavu na všetky nákupy. Toto je perfektný spôsob, ako začať spoznávať našu širokú ponuku produktov za výhodnejšie ceny. REGISTROVAT SE

2. Verný zákazník

-8% Vernosť prináša ovocie! Po dosiahnutí kumulatívnych nákupov nad 1000,- eur sa stávate Verným zákazníkom. Na tejto úrovni si užijete 8% zľavu na všetky budúce nákupy. Ako Verný zákazník získate tiež prístup k špeciálnym akciám a exkluzivnym ponukám, ktoré sú dostupné iba pre členov tohto programu.

3. VIP zákazník

-12% Pre tých najvernejších sme si pripravili opravdový skvost - VIP status. Po dosiahnutí kumulatívnych nákupovnad 2500,- eur sa stávate VIP zákazníkom. Ako VIP zákazník sa vám naskytne 12% zľava na všetky nákupy a navyše získate prístup k prioritnému zákazníckemu servisu, exkluzívnym produktom a špeciálnym udalostiam.

VIP status je našim spôsobom, ako povedať "Ďakujeme" za vašu neustálu podporu a dôveru.

1. Dôležité informácie a podmienky vernostného programu:

Po vykonanej registrácii je nutné zadať v pravej časti nášho eshopu prihlasovacie meno a heslo a tým sa prihlásite do eshopu ako riadne zaregistrovaný návštevník a ceny v eshope sa Vám automaticky prepočítajú podľa Vašej aktuálnej zľavy. Bez prihlásenia nie je možné uplatňovať nárok na zľavu! Hodnota Vašej objednávky bude na vernostný účet GREYFISH pripísaná po 14 dňoch. O pripísaní čiastky na Váš vernostný účet budete informovaní emailom.

1.1. Ak je časový rozdiel medzi dvoma nasledujúcimi objednávkami väčší než 12 mesiacov, výška dosiahnutého zľavového bonusu sa automaticky nastaví na východiskovú 5 % zľavovú hranicu, bez ohľadu na výšku predchádzajúcej objednávky!

1.2. Príslušné zľavy sa prejavujú zmenou cien celého sortimentu po riadnom prihlásení člena GREYFISH tímu na eshop www.greyfish.sk.

1.3. Do celkového stavu zákazníckeho účtu sa započítavajú iba prevzaté a zaplatené objednávky. Príslušná čiastka sa pripíše na účet zákazníka až po prevedení dobierkovej finančnej čiastky na účet spoločnosti Greyfish s.r.o.. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy a následnom vrátení objednávky sa z konta zákazníka odpočíta príslušná finančná čiastka, ktorá bude zodpovedať hodnote zrušenej alebo vrátenej objednávky alebo jej časti.

1.4. Člen GREYFISH tímu má automaticky nárok na ďalšie cenové zvýhodnenie v rámci špeciálnych akcií organizovaných spoločnosťou Greyfish s.r.o. na internetovom obchode www.greyfish.sk. O týchto akciách budete informovaní prostredníctvom informačných emailov alebo priamo na www.greyfish.sk

2. Členstvo vo vernostnom programe GREYFISH

2.1. Podmienky prijatia člena do GREYFISH vernostného programu:
Osoba sa môže stať členom tým, že súhlasí s podmienkami zaradenia do vernostného programu a vyplní pravdivé povinné údaje pri registrácii na stránke www.greyfish.sk. Osoba musí súhlasiť s obchodnými podmienkami a s tým, že dostane informačné emaily o akciách (maximálne 2x za mesiac).
2.1.1. Členom GREYFISH tímu sa stáva každý zákazník, ktorý sa dobrovoľne zaregistruje na internetovom obchode www.greyfish.sk a potvrdí, že súhlasí s obchodnými podmienkami.
2.1.2. Pri objednávke cez e-shop sa automaticky stáva členom každý zákazník, ktorý splní podmienky na prijatie. Ak zákazník nechce byť zaradený do tímu z akéhokoľvek dôvodu, musí túto voľbu písomne alebo elektronicky oznámiť na kontaktnú adresu. Alternatívou je nákup na www.greyfish.sk bez registrácie.

2.2. Vyradenie člena z GREYFISH vernostného programu:
2.2.1. Člen GREYFISH tímu môže svoje členstvo kedykoľvek zrušiť. Pre zrušenie členstva je potrebné písomne alebo elektronicky požiadať o zrušenie členstva. Žiadosť treba zaslať na kontaktnú adresu.
2.2.2. Spoločnosť Greyfish s.r.o. si vyhradzuje právo zrušiť členstvo v GREYFISH tíme každému, kto poruší podmienky členstva.

2.3. Povinnosti člena vo vernostnom programe GREYFISH:
2.3.1. Člen tímu sa zaväzuje bezodkladne informovať o zmene povinných údajov, ktoré uvedie pri registrácii na e-shope www.greyfish.sk. Zmenu údajov možno vykonať písomne alebo elektronicky a zaslať na kontaktnú adresu. Pri zmene údajov je potrebné uviesť Zákaznícke číslo a jeden z identifikačných údajov zákazníka (meno, priezvisko, fakturačnú adresu...).

2.4. Povinnosti a práva spoločnosti Greyfish s.r.o. vyplývajúce z členstva vo vernostnom programe GREYFISH
2.4.1. Spoločnosť Greyfish s.r.o. si vyhradzuje právo na jednostrannú zmenu podmienok členstva vo vernostnom programe GREYFISH bez predchádzajúceho upozornenia.
2.4.2. Ak niektorý z predchádzajúcich bodov nebude dodržaný, spoločnosť Greyfish s.r.o. si vyhradzuje právo odmietnuť členské výhody člena tímu.

3. Všeobecné podmienky a ochrana osobných údajov

3.1. Osobné údaje sa spracovávajú v súlade s platnými zákonmi Českej republiky a nariadeniami Európskej únie, najmä s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov. Všetky informácie o spracovaní osobných údajov sú dostupné [tu](odkaz).
3.2. Spoločnosť Greyfish s.r.o. si vyhradzuje právo odstrániť člena z vernostného programu GREYFISH v prípade neaktuálnych alebo nepresných údajov v súlade so zákonom.

4. Na čo možno/nemožno uplatniť vernostnú zľavu

Vernostnú zľavu možno uplatniť na všetky produkty na e-shope, ktoré nemajú uvedenú vetu "Na tento produkt sa nevzťahuje vernostná zľava" na detaile produktu. To sa môže týkať produktov konkrétnej značky alebo produktov, ktoré už sú zľavnené. Vernostná zľava sa obvykle nevzťahuje na tieto kategórie:

Značky: Deeper, Garmin, Haswing, Lowrance, Haibo,…
Tovar označený červeným štítkom: Výpredaj, Zľava...

5. Kontaktné údaje

Názov spoločnosti: Greyfish s.r.o.
Adresa: Osadní 869/32, Holešovice - Praha 7
IČO: 17949246
IČ DPH: CZ17949246E
mail: info@greyfish.sk
E-shop: www.greyfish.sk

6. Záverečné ustanovenia

Tieto podmienky sú platné od 01.01.2024.